Artroskopia stawu kolanowego – kurs podstawowy 06.11.2023

Zapraszamy lekarzy do udziału w szkoleniu z zakresu artroskopii kolana, które odbędzie się w dniach 6-7 listopada 2023 r. w Klinice św. Łukasza w Bielsku-Białej. Szkolenie poprowadzi dr n. med. Adrian Błasiak. Szkolenie obejmuje część teoretyczną, zajęcia typu dry lab oraz zajęcia w ramach operacji na żywo z możliwością bieżącego zdawania pytań prowadzącemu (live surgery).

Klinika św. Łukasza szczyci się wieloletnią tradycją organizowania szkoleń i sympozjów ortopedycznych. W naszych szkoleniach uczestniczyło już setki lekarzy. Aby dbać o ich wysoki poziom, każdego roku prosimy uczestników o wypełnienie anonimowych ankiet satysfakcji. Od wielu lat średnia ocen dla aspektów merytorycznych i organizacyjnych naszych szkoleń waha się w granicach między 4,7 do 5 na 5.

O prowadzącym: dr n. med. Adrian Błasiak, specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Specjalizuje się w leczeniu schorzeń i urazów narządu ruchu związanych ze sportem oraz chorób zwyrodnieniowych narządu ruchu, a w szczególności tych dotyczących barku i stawu kolanowego, ale także stawu łokciowego, skokowego czy nadgarstka. Wykonuje operacje rekonstrukcyjne stożka rotatorów stawu ramiennego, rekonstrukcje więzadła krzyżowego przedniego oraz więzadeł stawu skokowego. Od wielu lat prowadzi aktywną działalność naukową obejmującą wystąpienia naukowe w kraju i za granicą oraz publikacje w czasopismach naukowych. Uczestniczy w wielu badaniach klinicznych dotyczących regeneracji uszkodzonej chrząstki stawowej, aby zwiększyć szansę pacjentów na powrót pełnej sprawności.

Więcej o szkoleniu i prowadzącym można znaleźć na stronie: https://szkolenia.lukasza.pl/