29. Kongres Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Barku i Łokcia 09.09.2020

Drodzy Koledzy, Drodzy Przyjaciele!

Po raz pierwszy w historii SECEC, organizacja Kongresu została przyznana Polsce i naszej części Europy. Wszyscy czujemy dumę 
i już rozpoczęliśmy przygotowania do przyjęcia rodziny SECEC na najwyższym poziomie. Jestem pewien, że to spotkanie będzie uosabiać ducha i gościnność Europy Wschodniej – nie tylko Polski, ale także naszych sąsiadów. Miejsce obrad jest nowoczesnym, 
a jednocześnie jednym z najstarszych w naszym kraju, założonym w 1921 r., centrum kongresowym zlokalizowanym w centrum miasta. Większość hoteli znajduje się w pobliżu centrum i Starego Miasta. 

Do Poznania można się łatwo dostać wszystkimi środkami transportu (samoloty, pociągi, samochody). To tętniące życiem miasto przeniknięte historią (pierwsza stolica Polski), pełne kultury, z bogatą ofertą edukacyjną i sportową. Najważniejsze jest jednak to, że  ponownie będziemy mieć możliwość uczestniczenia w prawdopodobnie najważniejszym na świecie spotkaniu naukowym z dziedziny barku i łokcia, z udziałem najlepszych ekspertów i badaczy. Wydarzenia towarzyskie będą równie atrakcyjne.

W imieniu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Barku i Łokcia, Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz Komitetu Wsparcia Europy Wschodniej w SECEC zapraszamy do Poznania w 2020 r.

Przemyslaw Lubiatowski
Przewodniczący Kongresu

Miejsce:
Międzynarodowe Targi Poznańskie 
ul. Głogowska 14 
60-734 Poznań, Polska 
www.mtp.pl
.
Więcej informacji na stronie internetowej: