Sympozjum OSSEUS 2024 – Czas leczy rany… czy aby na pewno? 12.04.2024

Już 12 kwietnia w Łodzi, w hotelu Ambasador Premium, odbędzie się II edycja sympozjum ortopedyczno-chirurgicznego OSSEUS 2024 – Czas leczy rany… czy aby na pewno?, skierowana do wszystkich specjalistów, którzy w swojej praktyce zawodowej mają do czynienia z zabiegami ortopedycznymi.

Pierwsze sympozjum zostało zainicjowane przez dwóch praktyków – lek. Bartłomieja Bobójcia (ortopedę) i dr Dariusza Trepto (chirurga naczyniowego) – którzy dostrzegli potrzebę wymiany wiedzy i doświadczeń oraz tworzenia interdyscyplinarnych zespołów, aby zapewnić pacjentom po interwencji ortopedycznej jak najszybszą możliwość powrotu do sprawności. W tym roku prof. Marcin Domżalski, lek. Bartłomiej Bobójć oraz prof. Marek Maruszyński zaprosili wybitnych ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas trzech sesji wykładowych oraz na warsztatach praktycznych.

Do udziału w konferencji zapraszamy lekarzy ortopedów, chirurgów, chirurgów naczyniowych, pielęgniarki, a także wszystkich specjalistów sprawujących opiekę nad pacjentem.

Zapraszamy do rejestracji na stronie: https://osseus.valuemed.pl/

 

Do zobaczenia!

Prof. Marcin Domżalski

Lek. Bartłomiej Bobójć

Prof. Marek Maruszyński