XXI Bieszczadzka Konferencja Naukowa „Innowacje w ortopedii” 20.04.2023

Szanowni Państwo, 

w imieniu NTM Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Rudnej Małej zapraszamy lekarzy i fizjoterapeutów oraz studentów kierunków medycznych na XXI ortopedyczne spotkanie w ramach BIESZCZADZKICH KONFERENCJI NAUKOWYCH. Tym razem skupimy się na szerokim aspekcie diagnozowania i kompleksowego leczenia urazów i schorzeń stawów: kolanowego i skokowego.

Na miejsce spotkania ponownie wybraliśmy Rzeszów, miasto innowacyjne nastawione na postęp, naukę, wiedzę oraz indywidualną przedsiębiorczość. Hasło promujące Rzeszów jako polską stolicę innowacji zobowiązuje więc do nieustannych zmian, przecierania nowych szlaków i szukania najlepszych, często nowatorskich rozwiązań w każdym obszarze.

Podczas Konferencji obchodzić będziemy okrągły jubileusz – 40-lecie pracy zawodowej dr. n. med. Arkadiusza Bieleckiego. Dr Bielecki to niewątpliwie „spiritus movens” Bieszczadzkich Konferencji Naukowych, promotor doskonalenia życia zawodowego, a także aktywnego spędzania wolnego czasu w ukochanych Bieszczadach. Spotkanie będzie więc okazją do podsumowań, wspomnień i ciekawych dyskusji.

Jak zawsze przygotowaliśmy bogaty program naukowy, który z pewnością zainteresuje lekarzy chirurgów skupionych zarówno na chirurgii otwartej, jak i na zabiegach małoinwazyjnych. Zaproszenie kierujemy również do lekarzy specjalistów rehabilitacji, fizjoterapeutów oraz studentów kierunków medycznych.

Konferencję rozpoczniemy tradycyjnie od live surgeries transmitowanych z bloku operacyjnego Szpitala im. Świętej Rodziny do sali konferencyjnej. Drugi dzień spotkania poświęcimy wykładom. Zaproszeni prelegenci przedstawią własne doświadczenia w leczeniu tytułowych zagadnień. 

Tradycyjnie, w świetnie dobranym towarzystwie naukowym i przyjaznym miejscu, będziemy chcieli pogłębiać wiedzę oraz wymienić się doświadczeniami z codziennej pracy.

Zapraszamy do udziału w Konferencji, która na stałe wpisała się do kalendarza spotkań ortopedycznych w Polsce. 

Więcej informacji na stronie https://www.ortopediabieszczady.pl/.


Z poważaniem,

dr n. med. Arkadiusz Bielecki

lek. Marek Kulczyk

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego