Z radością informujemy, iż 14.11.2022 r. uchwałą Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego powołano Sekcję Lekarzy Specjalizujących się w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, będącą Sekcją Naukową działającą przy PTOiTr. 

Spotkanie organizacyjne Sekcji odbędzie się 09.12.2022 r. o godzinie 19.30 w siedzibie Carolina Medical Center w Warszawie. Serdecznie zapraszamy wszystkich lekarzy specjalizujących się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu do uczestnictwa w spotkaniu. Następnego dnia, 10.12.2022 r., we współpracy z firmą Arthrex, organizowane są warsztaty z leczenia zachowującego staw w chorobie zwyrodnieniowej kolana. Podkreślamy, iż członkiem Sekcji i uczestnikiem spotkania może zostać wyłącznie aktualny członek PTOiTr. Warunkiem przystąpienia do warsztatów jest udział w piątkowym spotkaniu organizacyjnym. Na zgłoszenia czekamy do 30.11.2022r. 


Więcej informacji znajdziecie tutaj


Decyzją Walnego Zgromadzenia Członków PTOiTr, wysokość składki członkowskiej dla lekarzy w trakcie specjalizacji z ortopedii i traumatologii narządu ruchu wynosi 0 zł. 


Serdecznie zachęcamy do dołączenia.Z pozdrowieniami,

Adrian Góralczyk

Bartosz Maciąg

Justyna Napora