Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy, Szanowni Państwo,

w imieniu Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz Komitetu Organizacyjnego pragniemy Państwa serdecznie zaprosić do Torunia na XXXIX Dni Ortopedyczne, które planujemy zorganizować w dniach od 7 do 9 października 2021 roku.

Zdajemy sobie sprawę, że w obecnej chwili trudno przewidzieć, w jakim świecie przyjdzie nam żyć za kilkanaście miesięcy. Jeszcze przed rokiem prawie nikt na świecie (poza wizjonerami) nie brał realnie pod uwagę takiego zdarzenia, jak pandemia COVID. Z drugiej strony tak poważne wydarzenie, jakimi zawsze są Dni Ortopedyczne, wymaga wcześniejszych przygotowań. Naszym marzeniem jest, żeby zarówno program naukowy, jak i towarzyski zadowolił możliwie duża grupę Gości, którzy zechcą przyjąć nasze zaproszenie i mamy nadzieję, dobrze wspominać pobyt w naszym mieście.

Mamy nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna pozwoli na spotkanie, kolejny raz, po 14 latach, w Toruniu. Jesteśmy przekonani, że pomimo doskonałych możliwości wykorzystania współczesnej elektroniki, nic nie zastąpi osobistego spotkania i rozmów, zarówno merytorycznych, jak i towarzyskich.

Tradycyjnie planujemy zaprezentowanie dorobku Regionów i Ośrodków, które wspólnie organizują Dni Ortopedyczne. Pragniemy zaprosić do aktywnego uczestnictwa lekarzy rezydentów, dając im możliwość zaprezentowania referatów przed doborowym gremium ortopedów z całej Polski. W programie Dni zamierzamy również umieścić: praktyczne sesje szkoleniowe, sesje towarzyszące dla pielęgniarek i fizjoterapeutów. Natomiast w celu odnowienia i zadzierzgnięcia nowych przyjaźni i kontaktów planujemy kilka spotkań towarzyskich oraz rywalizację rekreacyjno-sportową.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy, życząc Wszystkim dużo zdrowia i pozostając w nadziei na normalizację sytuacji epidemiologicznej w stopniu pozwalającym na bliskie spotkanie dużej grupy w Toruniu.

[STRONA WYDARZENIA]

Pozdrawiamy serdecznie w imieniu Komitetu Organizacyjnego!

 

Maciej Jackowiak

Michał Kulakowski

Grzegorz Sosnowski


Plan Walnego Zgromadzenia Członków w Toruniu 2021

[ZAPOZNAJ SIĘ]