Endoprotezoplastyka pierwotna stawu kolanowego 02.03.2021

Kurs przeznaczony jest dla chirurgów ortopedów początkujących oraz tych pragnących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, szczególnie w zakresie balansu tkanek miękkich za pomocą balansera dynamometrycznego. Podczas kursu omówimy krok po kroku technikę operacyjną, skupiając się przede wszystkim na filozofii KR. Zajęcia na preparatach pozwolą uczestnikom poczuć się komfortowo z instrumentami chirurgicznymi oraz balanserem dynamometrycznym. Przypadki kliniczne będą omawiane w grupach. Zapraszamy uczestników do podzielenia się własnymi przypadkami (prosimy o zabranie ze sobą zdjęć X- Ray, badania oraz krótkiego opisu przypadku). Partnerem medycznym szkolenia jest firma LIMA.

 Podczas kursu omówimy krok po kroku technikę operacyjną, skupiając się przede wszystkim na filozofii KR. Zajęcia na preparatach pozwolą

uczestnikom poczuć się komfortowo z instrumentami chirurgicznymi oraz balanserem

dynamometrycznym. Przypadki kliniczne będą omawiane w grupach. Zapraszamy uczestników do podzielenia się własnymi przypadkami (prosimy o zabranie ze sobą zdjęć X- Ray, badania oraz krótkiego opisu przypadku).


Partnerem medycznym szkolenia jest firma LIMA.