Szanowni Państwo!

„Around the Knee” to konferencja naukowo-szkoleniowa organizowana w dniach 24-25 maja 2024 r. przez sekcję Chirurgii Kolana PTOiTr wraz z Polskim Towarzystwem Artroskopowym, która będzie okazją  do nawiązania wartościowych kontaktów  i pogłębienia współpracy między specjalistami z obszaru chirurgii ortopedycznej.  

To warsztaty, spotkania, wykłady gości z Polski i z zagranicy uzupełnione pokazami operacji na dużym ekranie! Tematy związane z  najnowszymi osiągnięciami oraz aktualnymi koncepcjami w dziedzinie personalizowanej endoprotezoplastyki kolana oraz personalizowanych osteotomii okołokolanowych i nie tylko.

Konferencja odbywa się w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu, co pozwoli na prezentację filmów z zabiegów operacyjnych na kinowym ekranie w wysokiej jakości obrazu i dźwięku. Tegoroczna konferencja  to nie tylko wykłady i projekcje, zapraszamy również na warsztaty, podczas których, będzie możliwość zapoznania się z aktualnymi trendami w obszarze chirurgii kolana. 

„Around the Knee” to wydarzenie nie tylko dla ortopedów, lecz także dla fizjoterapeutów. W trakcie sobotniej sesji przedstawione zostanie spojrzenie na temat rehabilitacji po zabiegach chirurgicznych w obrębie kolana z perspektywy pięciu różnych szkół. Swoimi doświadczeniami podzielą się przedstawiciele szkoły: wrocławskiej, śląskiej, warszawskiej, krakowskiej i poznańskiej.

 „Around the Knee” to nowa jakość konferencji naukowo-szkoleniowej – spotkajmy się w kinie!

 

 Dr hab. n. med. Bogusław Sadlik

Przewodniczący Sekcji Chirurgii Kolana PTOiTr

Dr n. med. Paweł Skowronek

Prezes Polskiego Towarzystwa Artroskopowego


Strona konferencji