XII Zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki i II Zjazd Polskiego Towarzystwa Terapii Ręki 29.09.2023

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

w imieniu Komitetu Naukowego i Zarządu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Ręki serdecznie zapraszamy Państwa do Częstochowy, duchowej stolicy Polski, gdzie w dniach 29 i 30.09.2023 r. odbędzie się XII Zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki i II Zjazd Polskiego Towarzystwa Terapii Ręki.

Dla naszego miasta jest to ogromne wyróżnienie, gdyż po raz pierwszy nasz Zjazd będzie organizowany w blasku Jasnej Góry. Miejscem obrad jest nowoczesny Hotel Arche.

Planujemy bogaty program naukowy oraz udział autorytetów światowych chirurgii ręki i fizjoterapii ręki. Już wiemy, że gościem naszego Towarzystwa i wykładowcą będzie jeden z największych autorytetów mikrochirurgii oraz chirurgii ręki – Prof. Jin Bo Tang z Chin, który po raz pierwszy odwiedzi nasz kraj. 

Chcemy, aby program naukowy poruszał tematy zarówno dla doświadczonych chirurgów i fizjoterapeutów, ale także obejmował sesje dla młodszych, szkolących się osób.

Nie planujemy tematu przewodniego Zjazdu. Planujemy, aby tematy sesji były stworzone przez prace naszych uczestników.

Mamy nadzieję, że po okresie lockdownu i spotkań online będziemy wspólnie uczestnikami niezapomnianego spotkania naukowego, które rozwinie nas naukowo i umocni nasze koleżeńskie relacje.

Więcej informacji na stronie Zjazdu: https://www.ptchr2023.pl/


Z poważaniem,

Lek. Paweł Zejler

Prezes PTChR

Dr n. med. Marta Jokiel

Prezes PTFR

Prof. dr hab. n. med. Paweł Reichert

Przewodniczący Komitetu Naukowego PTChR