31. Sympozjum Sekcji Ortopedii Dziecięcej Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego 09.09.2021

Szanowni Państwo,

już dziś mamy zaszczyt zaprosić do udziału w 31. Sympozjum Sekcji Ortopedii Dziecięcej Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, które odbędzie się między 9 a 11 września 2021 r. w Łodzi, gdzie mieliśmy przyjemność spotkać się ostatnio kilkanaście lat temu.

Tematyka wiodąca Sympozjum będzie obejmowała zagadnienia związane z chorobą Perthesa oraz schorzeniami stawu biodrowego. Nie zabraknie również tematów nawiązujących do urazów okolicy stawu skokowego. Podczas wydarzenia odbędą się także warsztaty szkoleniowe oraz sesje w języku polskim, jak i angielskim. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zgłaszania propozycji abstraktów do 27 czerwca 2021 r. Można to zrobić, rejestrując się na stronie wydarzenia (https://ppos2021.net4doctor.online) oraz zakładkę „Zgłoś abstrakt”.

W obliczu panującej epidemii COVID-19 oraz wynikających z niej ograniczeń dotyczących zgromadzeń Sympozjum zostanie zorganizowane w formule zgodniej z obowiązującym w danym momencie rozporządzeniem. Wyrażamy jednak nadzieję, że okoliczności będą sprzyjające i dane nam będzie spotkać się z Państwem na miejscu, w łódzkim hotelu Andel’s.

Sympozjum uświetnią swoją obecnością znakomici specjaliści: Reinhard Graf z Austrii, Harry Kim i Anthony Herring z USA, Federico Canavese z Francji oraz Ludwig Meiss z Niemiec.

Warto podkreślić, że tegoroczne Sympozjum to nie tylko wydarzenie naukowe na najwyższym poziomie, ale również spotkanie jubileuszowe o wyjątkowym charakterze, podczas którego będziemy obchodzić 45-lecie pracy zawodowej Prof. dr. hab. n. med. Marka Syndera – naszego Szefa i Nauczyciela, Człowieka niezwykle zasłużonego dla rozwoju polskiej ortopedii. 

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: konferencje@net4doctor.online