II Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Artroskopowego 16.11.2017

Szanowne Koleżanki,
Szanowni Koledzy,

Z największą przyjemnością zapraszamy na II Zjazd Polskiego Towarzystwa Artroskopowego, który odbędzie się w dniach 16 -18.11.2017 w Hotelu Ambasador Centrum w Łodzi. Od czasu zawiązania prawie dwa lata temu Polskie Towarzystwo Artroskopowe (PTA) ugruntowało swoją pozycję na polu chirurgii artroskopowej, jako patron merytoryczny licznych kursów i konferencji oraz inicjator staży i spotkań eksperckich.

Ukoronowaniem naszych starań będzie organizacja II Zjazdu PTA w Łodzi. Podobnie jak przed 2 laty Radę Naukową stworzyli najwybitniejsi polscy specjaliści z zakresu chirurgii artroskopowej stawów. Oprócz wykładowców - członków PTA, będziemy gościć w Łodzi licznych ekspertów zagranicznych min. Richard Hawkins, Robert LaPrade, Marc Philippon, Philippe Neyret, Philippe Dejour, Pietro Randelli, Alessandro Lelli, John Tokish.

Dokładamy starań aby przy współpracy ISAKOS zorganizować równolegle z naszym zjazdem kursy kadawerowe i warsztaty szkoleniowe. Mamy nadzieję, że ten bardzo interesujący i bogaty program zwróci Państwa uwagę i zachęci do uczestnictwa w II Zjeździe Polskiego Towarzystwa Artroskopowego.

Do zobaczenia w Łodzi.

Marcin Domżalski
Prezes i Zarząd Polskiego Towarzystwa Artroskopowego

Więcej na stronie http://ptartro2017.pl/