Już 12 września rozpocznie się wielkie święto ortopedii. Zgromadzenia, wykłady naukowe, spotkania koleżeńskie i nowość! Pierwszy raz na stoisku zaprezentujemy symulator procedur chirurgicznych kolana. Przyjdź i sprawdź swoje umiejętności. Dla najlepszych operatorów przygotowaliśmy nagrody książkowe!

Dni Ortopedyczne stanowią miejsce wymiany doświadczeń i wspaniałą przestrzeń dla wystawców – nie zabraknie tam m.in. stoiska PTOiTr i platformy edukacyjnej dla lekarzy Net4Doctor. Dlaczego warto je odwiedzić?

Stoisko zamieni się w salę operacyjną, gdzie każdy uczestnik konferencji będzie mógł przeprowadzić zabieg ortopedyczny – wszystko za sprawą urządzenia Sim-Ortho firmy OSSimTechTM działającego na zasadzie wirtualnej rzeczywistości. Za najbardziej precyzyjną obsługę urządzenia przyznamy nagrody!

A jeśli oprócz umiejętności praktycznych zechcesz sprawdzić swoją wiedzę teoretyczną, zmierz się z pytaniami składającymi się na test dotyczący Towarzystwa, Kliniki w Łochowie oraz czasopisma CHNRiOP. Do zdobycia książki.

Bądź z nami w dniach 1214 września i wyjdź bogatszy o nową wiedzę – również praktyczną!

Czekamy na Ciebie w Łochowie! Redakcja PTOiTr i Net4Doctor